BLUZY DLA WĘDKARZY

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Bluzy dla wędkarzy
  • Bluzy
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Bluzy dla wędkarzy

Podczas długich godzin spędzanych nad wodą, każdego wędkarza wcześniej, czy później dopada chłód. Wtedy przydaje się ciepła i wygodna odzież. Takie właśnie są nasze bluzy dla wędkarzy. Ich dodatkowym atutem są niepowtarzalne motywy i napisy nawiązujące do wędkarskiej pasji. Taką bluzę każdy wędkarz będzie nosił z przyjemnością. Spraw ją sobie i noś jak najczęściej lub podaruj osobie, która uwielbia wędkowanie.

Bluzy dla najlepszych wędkarzy

Wśród naszych bluz znajdziesz między innymi nadruki dla króla wędkarzy, najlepszego wędkarza na świecie i… wędkarza z krwi i ości. Wszystkie nadruki drukowane są w wysoko ocenianej technologii DTG. Dzięki niej uzyskujemy żywe i intensywne kolory oraz elastyczność i trwałość nadruku, który będzie prezentował się świetnie po wielu praniach. 

Polska produkcja, wysoka jakość i wygoda

Materiał, z którego szyte są bluzy to mieszanka bawełny i poliestru. Zdecydowaną większość stanowi bawełna, dzięki czemu bluza jest optymalnie naturalna i oddychająca. Poliester został użyty głównie w celu dodania tkaninie elastyczności i spełnia tę funkcję idealnie. Każda bluza dla wędkarza jest szyta w Polsce, z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Produkcja odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego, co każdy wędkarz z pewnością doceni. Oferujemy kilka kolorów bluz do wyboru. Postaraliśmy się o rozmiary, które odpowiadają osobom o zróżnicowanych typach sylwetek. Dzięki temu w nasze bluzy ubiorą się zarówno osoby bardzo szczupłe, jak i tęższe. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru między modelem z kapturem i bez kaptura.

Pasja wędkarska na pierwszym miejscu

 Wędkowanie to wyjątkowa pasja, o której większość osób ma raczej pobieżne informacje. Zwykle kojarzy się z przesiadywaniem nad jeziorem i “moczeniem patyka w wodzie”. A przecież wędkarstwo wymaga nie tylko przygotowania, ale też merytorycznej wiedzy. Być może dlatego wędkarze lubią wzajemnie swoje towarzystwo, bo między sobą mogą prowadzić rozmowy o wspólnych zainteresowaniach. Odnajdź innych wędkarzy, nosząc bluzę dla wędkarzy przy każdej możliwej okazji. Weź ją ze sobą nad wodę i ubierz gdy dokuczy Ci chłód i komary. Podaruj ją zapalonemu wędkarzowi i z przyjemnością obserwuj jego radość. Bluzy dla wędkarzy to nasza propozycja dla Ciebie -skorzystaj z niej.

Ładowanie...