EKO TORBY DLA NAUCZYCIELA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Eko Torby dla nauczyciela
  • Torby
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Torby dla nauczyciela

Torba dla nauczyciela — jeden z najchętniej kupowanych prezentów z okazji Dnia Nauczyciela, nie bez przyczyny cieszy się tak dużym powodzeniem. Jest ekologiczny, modny i zabawny. Przydaje się na co dzień, przyciąga uwagę otoczenia. Na pewno ucieszysz się, kiedy zobaczysz, że nauczyciel naprawdę używa otrzymanego od Ciebie prezentu.

Spraw nauczycielowi radość, wyrażając swoją wdzięczność

Upominek dla nauczyciela powinien sprawiać mu radość. To forma podziękowania, wyrażenia wdzięczności i sympatii. Jeśli przy tym jest czymś więcej niż najbardziej nawet uroczą dekoracją — tym lepiej. Torby dla nauczyciela są atrakcyjne — bo wybraliśmy jedynie najlepsze projekty graficzne, ale również przydatne w codziennym życiu. Każda torba nauczyciela zaopatrzona jest w oryginalny nadruk odpowiadający różnorodnym oczekiwaniom klientów. Niektóre są zabawne, inne wprost wyrażają podziękowanie, znajdą się wśród nich również słowa uznania i komplementy. Wybierz taką torbę, która najlepiej wyrazi to co masz do przekazania swojemu nauczycielowi.

Eko torba dla nauczyciela

Nasze torby są wielokrotnego użytku, wykonane z w pełni biodegradowalnego surowca, jakim jest 100% bawełna. Dzięki temu podarujesz nauczycielowi prezent ekologiczny, co na pewno doceni. Torby wielorazowe trzeba oczywiście co jakiś czas wyprać — możesz jednak być spokojny o ich wytrzymałość. Zarówno tkanina, z której są uszyte, jak i nadruk zniosą bez szwanku niejedno pranie.

Nasza torba — Dzień Nauczyciela uczczony prezentem polskiej produkcji

Z różnych względów jesteśmy zwolennikami prowadzenia wszelkiej produkcji na terenie Polski. Wiemy, że takie podejście podziela wielu spośród naszych klientów. Przypuszczalnie również Twój nauczyciel jest zwolennikiem rodzimej produkcji, dlatego ucieszy się, otrzymawszy prezent kupiony w naszym sklepie. Każda torba na Dzień Nauczyciela, która znajduje się w naszym asortymencie jest bowiem szyta w Polsce. Liczne atuty i niebanalny wygląd sprawią, że torba dla nauczyciela ma szansę stać się nieodłącznym dodatkiem, towarzyszącym mu przy wielu okazjach.

Ładowanie...