FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kategoria
Kolor

KOCE Z KAPTUREM

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koce Z Kapturem
  • Produkty

Koce z kapturem

Chłodne dni nie zachęcają do wyjścia na dwór. Kiedy temperatura na termometrze spada wciąż niżej i niżej, korzystasz z każdej możliwości, aby się ogrzać. Z pomocą przychodzi wtedy gorąca herbata, ciepłe skarpetki i miękkie, ciepły koc. My proponujemy Ci koc wyjątkowy – koc z kapturem. Dzięki niemu cały otulisz się ciepłem i miękkością!

Dlaczego właśnie kaptur?

Ciepły koc to samo dobro. Rozgrzewa, otula, jest przyjemny w dotyku – to najlepsze remedium na niesprzyjającą aurę. Dzięki proponowanemu przez nas kapturowi, możesz ukryć się  w nim po przysłowiowy czubek głowy! Oprócz kaptura ważne są i rękawy – dają one większą swobodę ruchów niż zwykłe okrycia. Teraz możesz trzymać w dłoniach kubek z herbatą, praktycznie nie wychylając się spod koca!

Z czego uszyte są nasze koce z kapturem?

Koce, które oferujemy w naszym sklepie, uszyte są ze 100% pluszu. Jest to jeden z najdelikatniejszych rodzajów materiału, kochany przez dzieci i dorosłych. Jego miękkość i gładkość dają niesamowitą przyjemność użytkowania. Jednocześnie, choć tak delikatny, plusz jest również bardzo wytrzymały. Jest to zasługą wysokiej gramatury – dzięki niej koce są grube i solidne. Otulając się nimi, poczujesz się bezpiecznie i przytulnie. To idealny sposób na domowy relaks.

Czy koc może być prezentem?

Jasne, że tak! Koc zaopatrzony w kaptur sprawdzi się jako prezent z różnych okazji. Chętnie rekomendujemy go jako podarunek na Boże Narodzenie i Mikołajki, bo jego przytulny charakter idealnie komponuje się z ciepłą atmosferą Świąt. Z myślą o tym szczególnym czasie postaraliśmy się o klimatyczne zimowe wzory, w których pojawiają się motywy choinek, śnieżynek, reniferów, a nawet… świątecznych lam. Jeśli poszukujesz wzorów bardziej uniwersalnych, możesz wybierać wśród koców z motywami gór, lasów, wodospadów i wielu innych. Są one drukowane w technologii fullprint, która daje niesamowite wrażenia estetyczne. Spraw sobie koc z kapturem lub podaruj go bliskiej osobie. To kwintesencja przytulności, ciepła i delikatności, których chętnie szuka każdy z nas.

Ładowanie...