KOSZULKI DLA DZIADKA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koszulki dla dziadka
  • Koszulki
  • Produkty

Koszulki dla dziadka

Kiedy powinieneś sięgnąć po wyjątkowy prezent, jakim jest koszulka dla dziadka? Przy każdej okazji, w której chcesz wyrazić to co czujesz. To doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Dziadka, świąt lub urodzin. Razem z nim dasz swojemu dziadkowi uśmiech i  poczucie dumy z ukochanych wnucząt. 

Wysoka jakość dla wymagających

100% bawełny, staranny i gładki splot, wysoka gramatura i podwójne szwy - te cechy sprawiają, że nasze koszulki spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Koszulki dedykowane dziadkom szyte są w Polsce, dzięki czemu obserwujemy każdy etap procesu produkcji. Zależy nam również na tym, aby wspierać rodzimą gospodarkę. Grafiki są drukowane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dzięki temu nadruki mają intensywne kolory, doskonale oddają szczegóły projektu, są miękkie, a zarazem wytrzymałe.  Charakter poszczególnych nadruków jest bardzo różnorodny. Często mają one zabarwienie zdecydowanie humorystyczne, innym razem nieco poważniejsze. Nasi graficy starali się przewidzieć Twoje oczekiwania. Dzięki temu łatwo dopasujesz model odpowiedni do Twoich potrzeb.

Dużo rozmiarów i jeszcze więcej kolorów

Jeśli obawiasz się, że nie dasz rady znaleźć odpowiedniej  koszulki dla dziadka - nie masz ku temu powodów. Nasze ubrania szyjemy w wielu różnorodnych kolorach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Rozmiarówka koszulek jest bardzo szeroka - mamy rozmiary dla osób bardzo szczupłych, jak i tęższych. Sam fason koszulek jest klasyczny, dzięki czemu dobrze się w nim czują osoby o różnych sylwetkach i w różnym wieku. 

Dziadek to wsparcie i bliskość

Dziadek jest dla wnuków postacią wyjątkową. Wspiera, uczy, przytula i  kocha. Do dziadka wracasz zawsze - niezależnie od tego ile masz lat. Czasem przychodzisz po pocieszenie, innym razem, żeby pochwalić się sukcesem - najważniejsza jest bliskość.Często mówisz dziadkowi, że go kochasz? To najlepszy prezent, jaki możesz ofiarować. Jednak, jeśli chcesz dać mu coś jeszcze prócz słów - nasza koszulka dla dziadka to dobry wybór.

Ładowanie...