KOSZULKI DLA NAUCZYCIELA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koszulki dla nauczyciela
  • Koszulki
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Koszulki dla nauczyciela

Szukasz prezentu dla nauczyciela? Pewnie razem z całą klasą zastanawiasz się, co też mogłoby się mu spodobać. W takim razie dobrze, że zajrzeliście na stronę naszego sklepu. U nas znajdziecie koszulki dla nauczyciela, które na pewno mu się spodobają, a Wasz problem rozwiąże się szybko i skutecznie.

Nadruki zabawne i na poziomie

Wybierając prezent dla pedagoga, trzeba pamiętać, żeby nie przekroczyć subtelnej różnicy między humorem a tym, co może być odczytane jako bezczelność. Lepiej, żeby podarunek nie uraził uczuć nauczyciela - tego na  pewno byś nie chciał. Wzięliśmy to pod uwagę i dlatego dobrym pomysłem na upominek jest właśnie nasza koszulka. Dzień Nauczyciela oraz każdą inną okazję uczciliśmy motywami jednocześnie bezpiecznymi i zabawnymi. Łączą w sobie oryginalne grafiki i trafne hasła, które rozbawią i wzruszą każdego pedagoga. Możesz być również spokojny o jakość nadruków. Na pewno pozostaną w doskonałym stanie przez bardzo długi czas. 

Spraw, żeby nauczyciel był zadowolony

Nie musisz się niepokoić, że dasz nauczycielowi prezent kiepskiej jakości, który zacznie się rozpadać po kilkukrotnym założeniu. Każda koszulka dla nauczyciela uszyta jest ze starannością w Polsce, dzięki czemu możemy kontrolować jakość wykonania. Przy okazji warto wspomnieć nauczycielowi, że wybrałeś rodzimy produkt, wspierający polską gospodarkę. Koszulki szyjemy z czystej bawełny, farbowanej bezpiecznymi dla zdrowia barwnikami. Wysoka gramatura i podwójne szwy sprawiają, że całość jest wytrzymała i solidna. Nie będziesz miał problemu z doborem rozmiaru i koloru, bo w obu przypadkach wybór jest bardzo duży. Dodatkowym ułatwieniem jest klasyczny, prosty fason, odpowiedni dla każdego typu sylwetki.

Pokaż nauczycielowi, że warto pracować w szkole!

Praca w szkole jest specyficzna i nie dla każdego odpowiednia. Na pewno możesz sobie wyobrazić, że przekazywanie wiedzy kilkunasto lub kilkudziesięcioosobowej grupie to niełatwa sprawa. Czasem zdarza się, że osobę uczącą ogarnia zwątpienie - zadaje sobie wtedy pytanie - czy warto? Jeśli lubisz swojego nauczyciela, pokaż mu, że doceniasz jego pracę i zmotywuj go do dalszego wysiłku. Dostępne są różne możliwości, ale nasze koszulki dla nauczyciela  to nie tylko dobry, ale i sprawdzony sposób na poprawę nastroju nauczyciela.

Ładowanie...