KOSZULKI DLA PAR

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koszulki dla par
  • Koszulki
  • Produkty

Koszulki dla par

Uczcijcie wspólne chwile, zakładając koszulki dla par! Ten nieszablonowy pomysł doda uroku szczególnym momentom w Waszym życiu. Koszulki są odpowiednie na prezent z okazji rocznicy związku lub małżeństwa, z okazji świąt i mnóstwa innych okoliczności. Gwarantują przy tym dobry nastrój Tobie i Twojemu partnerowi.

Wspólny motyw na wspólne życie

Koszulki dla pary zostały zaprojektowane według co najmniej dwóch koncepcji. W jednej z wersji koszulki zawierają identyczne motywy, ale drukowane na koszulkach o fasonie damskim i męskim. Inna koncepcja to stworzenie odrębnych motywów, ale uzupełniających się nawzajem. Oczywiście nasi projektanci proponują i inne możliwości. Najczęściej wybieranymi są wszelkie śmieszne koszulki dla par. Wszystkie zresztą cieszą się ogromną popularnością. W parze z interesującym designem idzie dobra jakość. Nadruki są wykonywane w nowoczesnej technologii, mają żywą kolorystykę i przede wszystkim są trwałe. Nie szkodzi im pranie w pralce.

Trwałość na kolejne lata

Dostępne w naszym sklepie koszulki to dobry gatunkowo materiał i nietuzinkowa koncepcja graficzna. Koszulki uszyte są ze 100% bawełny o wysokiej gramaturze, co daje im trwałość i solidność. Równocześnie tkanina jest delikatna dla skóry i przyjemnie się ją nosi. Szyjemy nasze koszulki w kraju, wspierając rodzimy rynek. Dodatkowo atutem polskiej produkcji jest możliwość wglądu w każdy jej etap. Koszulki zarówno damskie jak i męskie, dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach.

Koszulki świąteczne dla par

Koszulki z motywem świątecznym znikają z naszego sklepu jako jedne z pierwszych. Nic dziwnego - Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy szczególnie chcesz podkreślić więzi łączące Cię z partnerem. Poczucie bliskości możesz budować w różny sposób. W koszulkach dla par możecie wystąpić podczas rodzinnego, świątecznego spotkania. Z pewnością poczujecie się w nich świetnie również podczas kameralnego wieczoru w domu. Oczywiście koszulki dla par to również idealny sposób na prezent pod choinkę - zaskakujący i zabawny.

Ładowanie...