KOSZULKI DLA SZEFA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koszulki dla szefa
  • Koszulki
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Koszulki dla szefa

Każdemu człowiekowi należą się dowody życzliwości - szefowi również. Urodziny, święta, Mikołajki - to dobre okazje, żeby powiedzieć szefowi, że cenisz go nie tylko jako kierownika, ale i człowieka. Koszulki dla szefa są prezentem idealnym, bo łączącym w sobie miły gest i żartobliwy przekaz, nadający całej sytuacji lekkości.

Komplement w żartobliwej formie

Motywy nadruków opierają się przede wszystkim na zabawnych hasłach, ujętych w atrakcyjną formę graficzną. Większość z nich stanowią wyrazy uznania dla szefa wyrażone w lekki i humorystyczny sposób. Jeśli więc chcesz uniknąć posądzeń o podlizywanie się, takie podejście na pewno będzie w sam raz. Proponujemy wiele rodzajów nadruków, wśród których na pewno znajdziesz odpowiedni na prezent dla Twojego szefa. Ich jakość jest bardzo dobra, co jest efektem zastosowanej technologii drukarskiej DTG. Pozwala ona na osiągnięcie żywej kolorystyki, trwałości i odporności na pranie. Dodatkowo nadruki są elastyczne i nie podrażniają skóry. 

Skąd dobra jakość koszulek dla szefa? 

Koszulka dla szefa szyta jest z dobrej jakości, czystej bawełny. Jej wysoka gramatura sprawia, że koszulki są wytrzymałe i solidne. Równocześnie materiał jest tak delikatny, że nie podrażnia nawet wrażliwej skóry. Proces szycia odbywa się w Polsce, dzięki czemu mamy stałą kontrolę nad produkcją. Zdecydowaliśmy się na klasyczny fason koszulek, ponieważ jest najbardziej uniwersalny - odpowiedni dla wszystkich typów sylwetek i każdego wieku. Zapewniamy szeroki wybór kolorów i rozmiarów, dzięki czemu możesz wybrać koszulkę, dokładnie taką jaka Ci się podoba. Modele dostępne są w wersji damskiej i męskiej, więc koszulka dla szefowej również jest w zasięgu Twojej ręki.

Dobry szef to skarb 

Bycie szefem w jakiejkolwiek branży to duża odpowiedzialność, której nie każdy jest  w stanie podołać. Jest to również stanowisko, które rzadko wiąże się z sympatią podwładnych. Jeśli możesz z czystym sumieniem powiedzieć, że Twój szef jest w porządku, możesz mu o tym powiedzieć z naszą pomocą. Koszulki dla szefa to dobry sposób, żeby odebrać Twemu gestowi nadmiaru powagi, a równocześnie dać szefowi znać, że jest dobry w tym co robi.

Ładowanie...