KUBKI DLA NARZECZONYCH

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Kubki dla narzeczonych
  • Kubki
  • Produkty

Kubki dla narzeczonych

Narzeczeństwo to szczególny okres, w którym niecierpliwie wyczekujecie na otwarcie kolejnego rozdziału w Waszym życiu. Jest to więc czas pełen szczęścia i oczekiwania, które można sobie na różny sposób osłodzić. W końcu już nigdy więcej się nie powtórzy. Pozwólcie sobie na nieco staroświeckie, a tak urocze gesty, jak spacery przy świetle księżyca, bukiety dostarczane pod drzwi domu, oficjalne wizyty u przyszłych teściów i drobne podarunki. Jednym z drobiazgów, które możecie sobie sprawić, są kubki dla narzeczonych.

Znajdź kubek dla wielbicieli prostoty lub wyrafinowanych ozdób

Kubki dedykowane narzeczonym ozdobione są napisami i grafikami o różnym charakterze. Znajdziesz wśród nich wyznania miłości, słowa pozdrowienia na miły początek dnia, komplementy wobec partnera i wiele innych opcji. Ich forma również jest zróżnicowana. Styl napisów bywa wymyślny i ozdobny lub wyważony i minimalistyczny. Dzięki temu każde z Was znajdzie coś odpowiedniego dla najbliższej osoby.

Kubki dla panów i pań

Kubek dla narzeczonej powinien pasować do jej upodobań. Jeśli lubi ornamenty i ozdobny styl, wybierz kubek z mocno stylizowanym napisem.  Jeśli ceni sobie prostotę, wybierz zdecydowanie bardziej minimalistyczną formę. Podobnie postępuj jeśli to Twój przyszły mąż ma otrzymać kubek. Narzeczony chętnie i często będzie używał kubka, który otrzyma od Ciebie, szczególnie jeśli będzie przy tym odpowiadał jego gustowi.

Kubek niespodzianka dla narzeczonych

Jeśli chcesz sprawić partnerowi niespodziankę, poznaj nasze niezwykłe kubki magiczne. Na czym polega ich magia? Kubki te na pierwszy rzut oka są zupełnie zwyczajne. Jednak kiedy wlejesz do nich gorący napój, ich jednolity kolor znika, a wyłania się ukryty napis. Stanowi on wyznanie miłości i uczucia dla partnera. Jeśli szukasz zaskakującego prezentu, wybierze właśnie ten kubek. Narzeczona będzie z pewnością pod wrażeniem. Jeśli szukasz prezentu dla narzeczonego, mamy w asortymencie identyczne kubki dla narzeczonych  w wersji dla mężczyzn.

Ładowanie...