KUBKI DLA NAUCZYCIELA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Kubki dla nauczyciela
  • Kubki
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Kubki dla nauczyciela

Jest jeden taki dzień w roku, który sprawia, że uczniowie zaczynają intensywniej myśleć o swoich nauczycielach. Mowa o Dniu Nauczyciela, którego obchody wiążą się niemal zawsze z wręczaniem podarunków. Do tradycyjnych kwiatów dodajcie w tym roku kubek dla nauczyciela, który zostanie z nim na długie lata, przypominając o Waszej klasie.

Powiedzcie nauczycielowi, że doceniacie jego pracę

Każdy człowiek lubi, kiedy docenia się jego pracę. Nie inaczej jest również z nauczycielami. Trzeba jednak przyznać, że zawód ten nie generuje zbyt wiele sytuacji, kiedy mogą usłyszeć pochwały, a już szczególnie ze strony uczniów. Wykorzystajcie Dzień Nauczyciela, żeby powiedzieć Waszemu wychowawcy i innym nauczycielom, że są w porządku. Kubki dla nauczyciela to sposób, żeby wyrazić to w sposób zabawny i sympatyczny.

Kubek na Dzień Nauczyciela — jaki nadruk wybrać?

Zastanawiacie się jaki nadruk wybrać, aby spodobał się Waszemu nauczycielowi? Z pewnością musi być on wyważony, należy też unikać zbyt poufałego tonu, Na szczęście w naszym asortymencie znajdziecie wyłącznie kubki z napisami odpowiednimi na tę okazję. Wybierając kubki, możecie się kierować przedmiotem, jakiego naucza dany nauczyciel lub po prostu dać znać, że dobrze uczy i że go lubicie. 

Nie obawiajcie się, że dacie nauczycielowi tandetę

Kubek nauczyciela powinien nie tylko dobrze wyglądać, ale również mieć dobrą jakość. Nasze kubki produkowane są w Polsce, pod naszym czujnym okiem. Stale kontrolujemy proces produkcji. Techniki drukarskie, które stosujemy, sprawiają, że nadruki są trwałe, mają żywe kolory i są bardzo wyraziste. Od początku zdecydowaliśmy, że nie chcemy sprzedawać byle jakich produktów. Stawiamy na jakość i trwałość. Dając nauczycielowi nasz kubek, możesz być pewien, ze zostanie z nim na dłużej w niezmienionym stanie.

Podarujcie nasz kubek — Dzień Nauczyciela stanie się piękniejszy

Dzień Nauczyciela i wszystkie następne dni pracy staną się przyjemniejsze, kiedy w wolnej chwili między kolejnymi lekcjami nauczyciel będzie mógł napić się kawy z kubka, który dostał od Was. Wybierzcie więc kubek dla nauczyciela, który najbardziej do niego pasuje i  podarujcie mu go spokojni o pozytywną reakcję z jego strony.

Ładowanie...