KUBKI DLA PAR

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Kubki dla par
  • Kubki
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Kubki dla pary

Drobne upominki dodają smaku każdemu związkowi. Jednak nie zawsze masz pomysł na prezent, który spodobałby się drugiej osobie. Zastanów się nad zakupem, którym będziecie mogli cieszyć się oboje. Nasza propozycja to kubki dla par - prezent dla Was obojga. 

Kubki dla dwojga - prezent niedrogi i zabawny

Kubki to prezent drobny i niedrogi, a równocześnie bardzo sympatyczny. Nadruki na nich dodają im charakteru i znaczenia. Kubki dla pary zostały zaprojektowane z myślą o bliskich sobie ludziach, którzy potrafią cieszyć się swoją obecnością. Wybraliśmy projekty zabawne o nieszablonowym designie. Zestaw kubków zawiera wersję dla kobiety i dla mężczyzny, nadruki uzupełniają się wzajemnie. Możecie na przykład zdecydować się na zestaw dla Króla i dla Królowej lub inny z odpowiadającymi sobie nadrukami.

Wybierz dobrą jakość, aby prezent został z Wami na dłużej

Warto zadbać o to, żeby kubki były przedmiotami dobrej jakości, odpornymi na uszkodzenia i trwałymi. Kubki, które sprzedajemy w naszym sklepie, odpowiadają tym kryteriom. Są produktami polskimi, bo chcemy wspierać rodzimą gospodarkę, a przy tym mieć możliwość wglądu w proces produkcji. Dzięki temu łatwo jest nam kontrolować jakość kubków i przede wszystkim nadruków. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie nowoczesnych technik drukarskich, dzięki którym każdy kubek dla pary otrzymuje trwałe, piękne i wyraziste nadruki.

Wybierz kubki, aby uczcić specjalne okazje

Zestaw kubków jest idealnym prezentem z okazji rocznicy związku, Mikołajek, urodzin lub Walentynek. Wybierz nadruk, który spodoba się Wam obojgu, pięknie zapakuj kubki i ciesz się zaskoczeniem swojego partnera. Taki zestaw to również dobry upominek dla innej pary, który możesz podarować z okazji zaręczyn lub Bożego Narodzenia. Wtedy będzie niespodzianką dla obojga zakochanych, a Ty jako przyjaciel sprawisz im nieco radości. Kubki dla pary możesz też wykorzystać jako drobiazg dla Twoich rodziców lub dziadków, obchodzących rocznicę ślubu lub jako zabawny podarunek dla nowożeńców.

Ładowanie...