KUBKI DLA SZEFA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Kubki dla szefa
  • Kubki
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Kubki dla szefa 

Wraz z kolegami z pracy dajecie sobie symboliczne, zbiorowe prezenty z okazji urodzin? To bardzo sympatyczny zwyczaj, który buduje pozytywną atmosferę w pracy — a wszyscy wiemy, jak bardzo jest to ważne. Nie pozwólcie, aby Wasz szef poczuł się odsunięty od Waszych zwyczajów. On przecież również jest częścią zespołu. Sprawcie mu prezent, który nie będzie zbyt poważny i wymyślny, a za to będzie bardzo miłym gestem. Kubki dla szefa to nasza propozycja na niezobowiązujący, a efektowny prezent.

Duży wybór nadruków i napisów

W naszym asortymencie jest wiele opcji nadruków, wśród których znajdziecie odpowiedni dla Waszego szefa. Zastanówcie się, który z nich będzie najodpowiedniejszy i wywoła najbardziej pozytywną reakcję. Dobrym wyborem jest śmieszny kubek dla szefa, który rozluźni atmosferę i wywoła śmiech przełożonego. Dobrze jest odjąć sytuacji nieco powagi i nadać jej lekkości. 

Kubek dla szefa — żeby każdy wiedział kto tu rządzi

Napis na kubku może bezpośrednio odnosić się do zajmowanego przez niego stanowiska. Niech każdy widząc nadruk na kubku, od razu wie z kim ma do czynienia! Dajcie szefowi pełen humoru kubek oznajmiający, że jest najlepszym szefem na świecie, a inni nie dorastają mu do pięt. Możecie również znaleźć kubek, mówiący o tym, że zawsze i w każdej sprawie ma bezwzględną rację. Takie przesłanie zostało oczywiście ujęte w żartobliwy sposób, którego głównym celem jest wywołanie śmiechu.

Kupcie prezent niedrogi, ale o wysokiej jakości

Nie dajcie się skusić ofertom prezentów za grosze. Kubek szefa, który możecie u nas kupić, jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, przy zachowaniu wysokiej jakości produktu. Cena i jakość są adekwatne w stosunku do siebie. My postanowiliśmy produkować nasze kubki w Polsce, aby mieć stałą kontrolę nad ich jakością i wyglądem. Napisy są drukowane w nowoczesnej, cenionej technologii, która pozwala uzyskać trwały i estetyczny wygląd nadruku. Dlatego kubki dla szefa, które proponujemy to dobry wybór — nie będziecie musieli wstydzić się jakości i trwałości prezentu.

Ładowanie...