KUBKI DLA WĘDKARZA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Kubki dla wędkarza
  • Kubki
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Kubki dla wędkarza

Kubek wędkarza odnosi się do wewnętrznego, głębokiego przekonania każdego wędkarza, że jest stworzony do łowienia ryb. Każdy z tych pasjonatów pragnie zostać najlepszym wędkarzem na świecie. Oczywiście, na ogół podchodzą do sprawy z przymrużeniem oka i umieją krytycznie ocenić swoje umiejętności. Spraw bliskiemu Ci wędkarzowi niebanalny, pełen humoru prezent, który rozbawi go do łez. Kubek dla wędkarzy będzie mu codziennie przypominał o jego pasji i wywoływał uśmiech.

Dlaczego nasze kubki dla wędkarza są inne niż wszystkie?

Projektując kubki, skupiliśmy się na tym, aby były one przede wszystkim zabawne, Ich celem jest poprawa samopoczucia osoby obdarowanej i równocześnie odniesienie się do jej największej pasji. Dlatego wśród naszych nadruków, pojawiają się jedynie najzabawniejsze napisy i grafiki. Kubki dla wędkarzy otrzymały więc takie hasła jak Najlepszy Wędkarz Na Świecie, Zmuszony Do Pracy Stworzony Do Wędkowania, Mistrz Wędkowania, Król Wędkarzy, Wędkarz Z Krwi I Ości i wiele, wiele innych. 

Kubek dla wędkarza  - z jakiej okazji go podarować?

Tak naprawdę każda okazja jest dobra, aby obdarować drugą osobę. Nasze kubki to miłe, niedrogie drobiazgi, które sprawią, że każdy dzień będzie nieco bardziej pozytywny.  Mikołajki, Boże Narodzenie, imieniny, urodziny, czy Dzień Wędkarza (podejrzewamy, że dzień taki istotnie ma swoje miejsce w kalendarzu), jest świetną okazją do wręczenia upominku. 

Magiczne kubki dla wędkarzy

Nasze kubki to nie tylko tradycyjne modele. W naszym asortymencie znajdują się również kubki magiczne. Na czym polega ich tajemnica? Otóż pod wpływem działania temperatury gorącego napoju, zmieniają kolor. Jednolita barwa ustępuje, a ukazują się ukryte pod spodem napisy. Spraw niespodziankę znajomemu wielbicielowi wędkarstwa i podaruj mu taki właśnie, jedyny w swoim rodzaju kubek dla wędkarza.  Na pewno takiej niespodzianki nie będzie się spodziewał. Kubek może trafić do wędkarskiego ekwipunku, bo ma tradycyjną formę bez zbędnych ozdobników, które mogą odpaść czy się uszkodzić. Kubek wędkarza znajdzie swoje miejsce w każdym plecaku, a gorąca herbata lub kawa pita w chłodzie poranka nad wodą, będzie smakowała w nim jeszcze lepiej.

Ładowanie...