KUBKI MAGICZNE

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Kubki magiczne
  • Kubki
  • Produkty

Kubki magiczne

Szukasz prezentu innego niż wszystkie, który zaskoczy obdarowanego? Wybierz specjalne kubki, które oprócz zabawnych, wzruszających lub romantycznych napisów mają też ukryte właściwości. Magiczny kubek to prezent, który będzie niespodzianką dla każdego.

Magiczne kubki - dlaczego tak są nazywane?

Na pierwszy rzut oka kubki nazywane magicznymi wyglądają jak wszystkie inne. Mają jednolity kolor, nie posiadają żadnych wzorów ani napisów. Osoby, którym podarujesz kubki magiczne, mogą początkowo być nieco zdziwione. Być może zadadzą sobie w duchu pytanie, w jakim celu dajesz im zwykły kubek, który za kilka groszy można kupić w najbliższym sklepie? Sprawa wyjaśnia się jednak kiedy naleją do kubka gorącego napoju. Wtedy w tajemniczy sposób kubek zaczyna się zmieniać. Jednolity kolor znika, a pojawiają się napisy skierowane wprost do obdarowanej osoby. Kubek zaczyna więc „czarować” dzięki temperaturze, zaskakując ukrytymi napisami.

Z jakiej okazji podarować kubek magiczny?

Szukasz prezentu dla najbliższych osób? Chciałbyś kupić jeden z naszych niezwykłych kubków? Wybierz więc taki, którego tekst będzie najlepiej odpowiadał konkretnej sytuacji oraz osobowości i upodobaniom osoby, którą chcesz obdarować. W naszym asortymencie mamy kubki magiczne z nadrukiem odpowiednie niemal na każdą okoliczność. Boże, Narodzenie, Mikołajki, Walentynki, Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka… Przewidzieliśmy wszystko!

Komu możesz podarować nasze kubki?

Jeśli chcesz kupić magiczny kubek dla chłopaka, wybieraj wśród wielu różnych napisów. Wyznaj mu miłość za pośrednictwem prostych, pełnych uczucia słów, które będzie mógł odczytywać codziennie. Rozbaw go zabawnym, krótkim żartem lub wybierz kubek z miłym pozdrowieniem na początek każdego nowego dnia. Magiczny kubek dla mamy to podziękowanie za lata pełne miłości, troski i opieki. Powiedz swojej mamie, jak bardzo ją kochasz, że jest super i uważasz ją za najlepszą mamę na świecie. Magiczny kubek dla męża to drobiazg, który osłodzi Wam kolejne wspólne dni. Zadbaj o miłe drobiazgi w Waszym codziennym życiu, pamiętając, że to one są jednymi z wielu elementów scalających wieloletni związek.

Ładowanie...