PODUSZKI DLA DZIECI

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Poduszki dla dzieci
  • Poduszki
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Poduszki dla dzieci

Dzieci to Twój skarb, są dla Ciebie najważniejsze. Kochasz je i uwielbiasz sprawiać im radość. Dlatego wykorzystujesz każdą okazję, żeby dawać im prezenty. Nasze poduszki dla dzieci są podarunkami, które nie tylko sprawią dzieciom przyjemność ale też będą świetnie prezentować się w dziecięcym pokoju.

Jaką poduszkę dla dziecka wybrać?

Dziecięcy pokój to kraina fantazji i zabawy, barw i wiecznego rozgardiaszu. Poduszki, które mają do niego trafić, również powinny być radosne i optymistyczne. Dlatego nasze poduszki ozdobne dla dzieci zostały opatrzone jedynie nadrukami, które uznaliśmy za spełniające te kryteria, Wśród nich znajdziesz poduszki z dedykacją dla ukochanej córeczki lub synka oraz zawierające kilka ciepłych słów, dodających otuchy. Wszystko to ubrane w estetyczną formę graficzną.

Poduszka dla dziecka — najważniejsze jest bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo i zdrowie dziecka. Dlatego szyjąc nasze poduszki, stosujemy jedynie wysokiej jakości, neutralne dla ludzkiego organizmu materiały. Tkaniny są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również delikatne i przyjemne w dotyku. Dzieci chętnie tulą się do naszych poduszek, bo są miękkie i zachęcają do odpoczynku. To zasługa nie tylko materiału, ale również wypełnienia, którego użyliśmy do produkcji poduszek dla dzieci. Jest ono elastyczne i miękkie, nie odkształca się pod wpływem użytkowania. Zdecydowaliśmy się na wypełnienie syntetyczne bezpieczne dla alergików uczulonych na roztocza i grzyby. Napisy i grafiki na poduszkach drukowane są z zastosowaniem wysokiej klasy bezpiecznych barwników. Warto jeszcze wspomnieć, że nasze poduszki to produkt polski, którego jakość jest przez nas osobiście kontrolowana na każdym etapie produkcji.

Prezent dla dziecka na każdą okazję

Może jesteś rodzicem, ciocią, babcią — to nieistotne. Najważniejsze, że chcesz sprawić radość małemu człowiekowi. Poduszki dla dzieci są dobrym prezentem na każdą okazję. Każda dziewczynka i chłopiec ucieszą się ze ślicznej i mięciutkiej poduszki, która stanie się prawdziwą ozdobą ich pokoju.

Ładowanie...