PODUSZKI DLA NAUCZYCIELA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Poduszki dla nauczyciela
  • Poduszki
  • Produkty
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria!
CZEGO SZUKASZ?

Poduszki dla nauczyciela

Kiedy nadchodzi Dzień Nauczyciela, wraz z resztą klasy zaczynasz poszukiwania prezentu dla wychowawcy i innych nauczycieli. Na ogół pada dość sporo propozycji — mniej lub bardziej poważnych. My proponujemy rozwiązanie bezpieczne, zabawne, z pozytywnym przesłaniem — poduszki dla nauczyciela.

Nie zmarnujcie okazji do powiedzenia nauczycielowi kilku miłych słów

Dzień Nauczyciela to okazja, żeby powiedzieć wychowawcy i innym nauczycielom, że cenicie ich pracę. Wiadomo, że na co dzień relacje między nauczycielami a uczniami wyglądają bardzo różnie. Często w ferworze walki z kolejnymi sprawdzianami, testami i powtórkami, zapominacie, że nauczyciel może być całkiem fajną osobą. Poduszka dla nauczyciela to pozytywny przekaz, ujęty w prostą, estetyczną formę. Kilka słów mówiących o tym, że jest dobrym wychowawcą, wystarczy, żeby poprawić nauczycielowi nastrój. Sympatia ze strony uczniów jest silniejszą motywacją do pracy, niż możecie sobie wyobrazić. 

Poduszka na Dzień Nauczyciela — dlaczego powinniście kupić ją właśnie w naszym sklepie?

Nie będziemy ukrywać, że nasze poduszki wyróżniają się na tle konkurencji. Czym? Po pierwsze wyglądem, a po drugie — jakością. Zrezygnowaliśmy z popularnej opcji prowadzenia produkcji w innych, szczególnie wschodnich krajach. Postawiliśmy na produkcję polską, aby mieć stały wgląd w każdy jej etap. Poduszki szyte są z dobrej jakości, wytrzymałej tkaniny. Nadruki powstają przy użyciu nowoczesnych technik drukarskich, na bazie bezpiecznych dla zdrowia barwników. Są wytrzymałe, nasycone kolorem i wyraziste.

Wspomnienia o nauczycielu pozostaną z Wami na całe życie

Wyjątkowych nauczycieli będziecie wspominać jeszcze długie lata po zakończeniu szkoły. Jeśli macie to szczęście i trafiliście na osobę, z którą można porozmawiać na różne tematy, poczuć się swobodnie, która przy tym umie Wam przekazać wiedzę w jasny i przystępny sposób — koniecznie powiedzcie jej, że jest w porządku. Niech i ona dobrze wspomina Waszą klasę tak jak Wy ją. Poduszki dla nauczyciela to prezenty, które powędrują do jej domu i mają szansę zagościć w nim na długo, dzięki ich wysokiej jakości i trwałości.

Ładowanie...