PODUSZKI Z CEKINAMI

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Poduszki z cekinami
  • Poduszki
  • Produkty

Poduszki z cekinami

Odwracane, dwustronne cekiny to hit ostatnich lat. Szturmem zdobyły serca wielbicieli oryginalnych dodatków. Motywy wykorzystujące cekiny spotykamy na koszulkach, plecakach, piórnikach i workach. My proponujemy poduszki z cekinami, które idealnie nadają się na prezent dla bliskiej osoby.

Dlaczego odwracane cekiny są tak popularne?

Być może zastanawiasz się, co właściwie oznacza sformułowanie odwracane cekiny i co jest w nich takiego fajnego. Otóż ich tajemnica polega na tym, że są zadrukowane z dwóch stron. Motywy z ich wykorzystaniem są więc dwustronne. Przesuwając dłonią po ich powierzchni, odwracasz cekiny i ukazuje się wtedy całkowicie inny nadruk. W taki właśnie sposób są zdobione nasze, bardzo lubiane przez klientów, poduszki cekinowe

Cekinowe poduszki są odpowiednie dla każdego

Wśród poduszek cekinowych dostępnych w naszym sklepie znajdziesz wzory dedykowane różnym osobom. Są wśród nich poduszki dla mamy i taty, męża i żony, narzeczonych i par. Każdy z nadruków prezentuje się wyjątkowo efektownie, dzięki błyskowi cekinów, na których są wydrukowane. Poszewka z cekinami będzie niespodzianką dla osób, które nie miały wcześniej z nimi do czynienia. Efekt jest tym bardziej zaskakujący, że cekiny wykorzystywane na naszych poduszkach mają z jednej strony kolor jednolity, tworzący piękną, gładką, połyskliwą powierzchnię. Dopiero po przeciągnięciu po niej ręką ukazuje się najważniejszy element prezentu — nadruk dedykowany obdarowanej osobie. Jeśli lubisz robić wrażenie swoimi prezentami, poduszki wyszyte cekinami są właśnie dla Ciebie.

Podaruj drugiej osobie odrobinę stylu glamour

Nawet osoby, które na co dzień nie preferują błysku i przepychu we wnętrzach, z chęcią włączą Wasz podarunek do wystroju mieszkania. Pojedynczy, przyciągający wzrok gadżet jedynie doda charakteru wnętrzu o kontrastującym z nim designie. Jeśli z kolei obdarowana przez Ciebie osoba jest wielbicielem stylu glamour, na pewno będzie zachwycona. W jej mieszkaniu poduszki z cekinami będą wyglądały idealnie.

Ładowanie...