PREZENTY DLA MAŁŻEŃSTWA

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Prezenty dla małżeństwa
  • Zestawy prezentowe
  • Prezenty

Prezenty dla małżeństwa

Wybierając się na ślub, musisz oczywiście przygotować podarunek. Prezenty dla małżeństwa powinny być wyważone, taktowne, ale również pełne życzliwości. Podobnie, jeśli znajome małżeństwo zaprosiło Cię na uroczystość z okazji okrągłej rocznicy ślubu, powinieneś postarać się o prezent, który przypadnie obojgu małżonkom do gustu. Z myślą o tych wydarzeniach przygotowaliśmy kolekcję, w której na pewno znajdziesz odpowiedni upominek.

Prezent na Srebrne i Złote Gody

Małżeństwa z długoletnim stażem zasługują na podziw. Dlatego prezent na 50 lecie ślubu powinien być szczególny.  Nasza propozycja to zestaw ozdobnych poduszek ze stosownym do okoliczności napisem. Pełne uroku są kubki z nadrukami mówiącymi o małżeńskiej miłości lub po prostu gratulacjami i życzeniami szczęścia. Podobne upominki będą mile widziane także jako prezent na 25 lecie ślubu.

Prezent dla młodego małżeństwa — trochę dowcipu i dużo życzliwości

Kiedy bliska Ci młoda para bierze ślub, z zapałem szukasz prezentu, który będzie stanowił idealne połączenie humoru i przyjacielskiej życzliwości. Chciałbyś, aby prezent dla nowożeńców na dłużej zagości w ich wspólnym życiu. Wybierz koszulki dla pary z uzupełniającymi się nadrukami lub inne, zaprojektowane specjalnie na ślub. Prezent dla pary młodej może stanowić element wyposażenia domu, polecamy więc kubki z nieszablonowymi napisami, w tym również kubki magiczne. Atrakcyjny prezent dla młodej pary to zestaw wyjątkowo przytulnych koców z kapturem oraz poduszek.

Prezent dla małżeństwa na święta

Młode małżeństwo zaprosiło Cię na Święta? Na wizytę nie wypada iść z pustymi rękami. Podaruj parze zestaw ciepłych bluz z napisem Wesołych Świąt oraz sylwetką renifera.

Prezent dla małżeństwa z naszego sklepu — super wygląd i jakość

Nasze produkty polskiej produkcji to nie tylko ciekawy projekt graficzny, ale również staranne wykonanie. Te elementy składają się na wysoką jakość ostatecznej wersji produktu. Prezenty dla małżeństwa, które wybierzesz z naszą pomocą, pozostaną z nim jeszcze długie lata, wciąż na nowo ciesząc oko i serce.

Ładowanie...