CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Bluzy dla mamy 245 products.

Pokazano 1-15 z 245 pozycji

Bluzy dla mamy

Szukasz prezentu dla mamy? W zeszłym roku były czekoladki, dwa lata temu ogromny bukiet kwiatów, trzy lata wcześniej zestaw kosmetyków… Sprawiły Twojej mamie ogromną  radość, ale nie pozostał po nich żaden ślad. Tym razem postaw na prezent, który pozostanie z Twoją mamą znacznie dłużej. Bluza dla mamy nie tylko ją ucieszy, ale też codziennie będzie jej o Tobie przypominała.

Śmiech to zdrowie, więc podaruj go swojej mamie

Twoja mama lubi śmiech i zabawne gadżety? Potrafisz bawić się z nią, jak z najlepszą przyjaciółką? To świetnie, bo bluzy, które oferujemy, sprawią Wam obu olbrzymią frajdę! Wśród nadruków znajdziesz napisy, które świetnie pasują do charakteru Twojej mamy. Niektóre wspominają o tym,  że jest wspaniała, inne, że ma zawsze rację, a kolejne - o tym, że ma cudowne dzieci… Możesz też wybierać między różnymi kolorami, bo oferujemy nie tylko klasyczną biel i czerń.

Bluzy dla Twojej mamy

Grafiki na bluzy dla mamy są drukowane w Polsce z troską o najwyższą jakość oraz wsparcie rodzimej gospodarki. Materiał, z którego są uszyte stanowi mieszankę bawełny z poliestrem, dzięki czemu jest miękki i elastyczny. Z kolei jego wysoka gramatura sprawia, że bluzy są ciepłe i dość grube. Są przy tym delikatne nawet dla wrażliwej skóry. Bluzy są dostępne w kilku rozmiarach, od XS wzwyż, więc na pewno znajdziesz odpowiednią wielkość dla Twojej mamy.

Szczególny prezent dla najważniejszej osoby

Mama zajmuje szczególne miejsce w sercu każdego dziecka, nawet gdy jest ono od dawna dorosłe. I na odwrót - dziecko zawsze będzie dla mamy ukochanym maleństwem, również wtedy gdy przerasta ją o głowę. Warto dbać o tę więź przez całe życie, bo jest jedną z najcenniejszych rzeczy, jaka Ci się przytrafiła, prawda? Najważniejsza jest oczywiście obecność, rozmowy i bliskość. Ważna jest też pamięć i okazywanie sobie miłości, choćby przez drobne, ale starannie dobrane upominki. Zobaczysz, że bluza dla mamy będzie jednym z najbardziej lubianych przez nią prezentów od Ciebie. A Ty będziesz szczęśliwy, za każdym razem kiedy zobaczysz swoją mamę w bluzie, którą wybrałeś specjalnie dla niej.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: