SKORZYSTAJ Z RABATU -20ZŁ OD 200ZŁ I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 249 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Czapki dla taty 27 products.

Pokazano 1-15 z 27 pozycji

Czapki dla taty

Mija kolejny rok i znowu zbliża się wydarzenie, które wymaga od Ciebie przygotowania prezentu. Dzień Ojca to ważne, rodzinne święto, które chcesz uczcić w sposób wyjątkowy. Wśród wielu propozycji prezentów dedykowanych ojcom, szukasz czegoś  odpowiedniego. Czapka dla taty może być właśnie tym prezentem, którego szukasz.

Jakie napisy znajdziesz na naszych czapkach dla taty?

Postaraliśmy się o to, żebyś miał możliwość swobodnego wyboru najodpowiedniejszego nadruku. Dlatego mamy dla Ciebie różnorodne propozycje napisów. Znajdziesz wśród nich takie hasła, jak Najlepszy Tata Pod Słońcem, Tata Jednostka Do Zadań Specjalnych, Król Tata i wiele innych. Możesz też kupić prezent dla świeżo upieczonego taty, na przykład z napisem Dumny Tata. Czapki dla taty utrzymane są w ciemnej kolorystyce, która przypadnie do gustu większości mężczyznom, w tym również Twojemu tacie. Wielkość i styl wszystkich nadruków są dobrane proporcjonalnie do rozmiaru czapek, dzięki czemu całość wygląda naprawdę dobrze. 

Nasze czapki są najwyższej jakości

Do produkcji czapek dla taty używany jest dobrego gatunku poliester, który nie płowieje i nie odbarwia się pod wpływem działania promieni słonecznych. Szeroki daszek dobrze chroni oczy przed promieniami słońca. To nakrycia głowy typu snapback, co oznacza, że ich rozmiar jest regulowany za pomocą plastikowego paska umieszczonego z tyłu czapki. Dzięki temu można ją idealnie dopasować do rozmiaru i kształtu głowy. To duże ułatwienie kiedy chcesz kupić czapkę swojemu tacie. Regulacja pozwoli mu dostosować prezent od Ciebie do swoich preferencji. 

Czapka na Dzień Ojca - prezent idealny na lato

Czapka ze śmiesznymi napisami rozbawi i wzruszy Twojego tatę. Ponieważ Dzień Ojca wypada w słonecznym i gorącym czerwcu, będzie miał okazję szybko skorzystać z jej ochronnych właściwości. Oczywiście czapka dla taty może być również prezentem urodzinowym lub imieninowym, możesz też podarować ją bez jakiejkolwiek okazji. W każdym przypadku na pewno mu się spodoba.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: