CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Koszulki dla brata 1 product.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Koszulki dla brata

Bracia wspierają się w każdej sytuacji. Mogą na siebie liczyć zarówno w najprostszych, jak i znacznie trudniejszych sprawach. To więź, której korzenie tkwią w dzieciństwie i która pozostanie z Wami do końca życia. Koszulka dla brata to prezent, który pomoże Wam o tym pamiętać. Koszulki z nadrukiem, body z napisami dla chłopca, koszulki dla szefa oraz bluzy z napisami znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Wybieraj, jak chcesz i co chcesz

Spośród licznych możliwości wybierz motyw, który najlepiej pasuje do Twojego brata. Chcesz mu powiedzieć, że jest najlepszym bratem na świecie? Zrób to w niebanalny i zabawny sposób. Nasze nadruki zaprojektowane są z dużą dawką humoru, a wykonane w najwyższej jakości. Stosujemy technologię drukarską DTG, która zapewnia żywe kolory, trwałość i elastyczność nadruku. Nadrukowywanie grafik na koszulki odbywa się w Polsce, na co zdecydowaliśmy się, chcąc wspierać rodzimą gospodarkę. Prócz tego mamy możliwość stałego wglądu w proces drukowania, co przekłada się na jakość druku.

Możesz być pewien dobrej jakości

Koszulki dla brata są uszyte ze 100% bawełny o dużej wytrzymałości. Ta solidność jest zasługą wysokiej gramatury tkaniny. Oferujemy koszulki w wielu rozmiarach i kolorach, co wyróżnia nas na tle konkurencji - dzięki temu dobranie idealnej koszulki jest łatwe i przyjemne. Zdecydowaliśmy się na krój koszulek w klasycznym fasonie, preferowanym przez większość osób ze względu na jego uniwersalność. Twój brat również poczuje się w nim dobrze.

Prezent wielofunkcyjny - dobry wygląd, wygoda, przekaz

Podarowana przez brata koszulka to prezent, który codziennie będzie poprawiał mu nastrój. Zakładając ją, Twój brat za każdym razem będzie przypominał sobie o Tobie. Może też z dumą nosić ją przy każdej okazji, a więc podczas rodzinnych spotkań, wypadach na rower, spotkaniach ze znajomymi. Jeśli oboje zdecydujecie się założyć koszulkę dla brata na spotkanie w gronie rodziny, wywołacie zachwyt i łzy wzruszenia u starszego pokolenia - szczególnie u mam i babć. Koszulka jest tak wygodna, że dobrze sprawdza się również podczas uprawiania sportów na siłowni lub w plenerze. Koszulka dla brata to prezent, który spodoba się każdej osobie, która ceni nie tylko dobry humor i wygląd ubrań, ale również ich praktyczne aspekty. Ciekawym prezentem może okazać się również koszulka dla narzeczonego, koszulka dla męża, koszulka dla narzeczonej, a także poduszka z napisem na zamówienie.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: