CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Eko Torby dla przyjaciółek 20 products.

Pokazano 1-15 z 20 pozycji

Torby dla przyjaciółek

Ty i Twoja przyjaciółka uwielbiacie wszelkie gadżety dla przyjaciółek? Lubicie podkreślać Waszą pozytywną relację i cenicie ją ponad wszystko? Kup swojej przyjaciółce prezent, za pomocą którego powiesz jej jak jest dla Ciebie ważna. Idealna do tego celu jest torba dla przyjaciółki. Jeśli chcesz, idź krok dalej i kup identyczne torby dla Was obu.

Dobry prezent to radość, dobry nastrój i śmiech

Razem z torbą kupujesz swojej przyjaciółce śmiech i dobry nastrój. Napisy na naszych torbach to przede wszystkim zabawne teksty odnoszące się do cech charakteru przyjaciółki, wspólnie spędzonych chwil, imprez i różnych wydarzeń. Nadruki to również grafiki przyciągające wzrok i wywołujące uśmiech na twarzach ludzi. Wybierz jedną z tych toreb i wywołaj uśmiech Twojej przyjaciółki. Proponujemy również, żebyś kupiła identyczne torby dla przyjaciółek, które będziecie mogły nosić obie. Wtedy nie tylko będziecie pamiętały o sobie wzajemnie, ale podczas wspólnego wyjścia będziecie przyciągać uwagę otoczenia. 

Postaw na ekologię i wybierz wielorazową torbę

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie torby wielokrotnego użytku, szyte z naturalnej, 100% bawełny. Dzięki wysokiej gramaturze i gęstemu splotowi, odporność toreb dla przyjaciółek jest bardzo duża. Nie odkształcają się pod wpływem użytkowania, nawet jeśli są mocno eksploatowane. Odporne są również nadruki, charakteryzujące się nasyconymi, intensywnymi kolorami i gładką, miękką powierzchnią. Właściwości tkaniny i nadruków sprawiają, że torby nadają się do użycia przez długi czas od zakupu, nawet pomimo wielokrotnego prania.

Uczcijmy Waszą przyjaźń zabawnym prezentem

Twoja przyjaciółka jest bardzo bliską Ci osobą. Znacie się długo i wiecie o sobie więcej niż rodzone siostry. Lubisz sprawiać jej radość, tak samo, jak ona Tobie. Kiedy zbliżają się wydarzenia takie jak urodziny, Mikołajki albo Boże Narodzenie, gorączkowo zastanawiasz się, jaki prezent dać jej tym razem. Chcesz, żeby był wyjątkowy. Nie szukaj dłużej, nasza torba dla przyjaciółki jest tym, czego potrzebujesz.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: