CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Prezenty dla narzeczonych 431 products.

Pokazano 1-15 z 431 pozycji

Prezenty dla narzeczonych

Ostatnimi laty wraca do łask romantyczny zwyczaj uroczystych przyjęć zaręczynowych w gronie rodziny i przyjaciół. Jeśli zostałeś zaproszony na takie przyjęcie lub po prostu wybierasz się na spotkanie ze świeżo zaręczoną parą, pomyśl o wyborze właściwego prezentu gratulacyjnego. Prezent dla narzeczonych znajdziesz w ofercie naszego sklepu, jak zawsze zawierającej prezenty na każdą okoliczność.

Pamiętaj, że dla młodej pary zaręczyny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu

Zaręczyny to wydarzenie, które pieczętuje podjęcie zobowiązań wobec partnera. Para, która dotychczas trwała w mniej lub bardziej poważnym związku, decyduje się wkroczyć na ścieżkę prowadzącą do jego sformalizowania — małżeństwa. Nic dziwnego, że oprócz radości narzeczonym towarzyszy również nieco tremy. Prezenty dla narzeczonych mogą mieć nie tylko poważny charakter, ale również zabawniejszy, służący rozładowaniu atmosfery.  Dla zakochanej pary wybierz więc zestaw kubków z humorystycznymi napisami. Możesz wybrać gotowy zestaw dla pary lub skompletować go samodzielnie, dobierając odpowiednie modele kubków.

Dorzuć swoją cegiełkę do wyposażenia przyszłego gospodarstwa 

Miły prezent dla zaręczonych to zestaw poduszek, na przykład z napisami Poduszka Super Narzeczonego i Poduszka Super Narzeczonej. Dostępne są również inne napisy, także w modnej wersji z odwracanymi cekinami. Wszystkie nasze poduszki są ładne, miękkie i elastyczne. Będą stanowiły prawdziwą ozdobę wspólnego mieszkania. Jako wkład w kompletowanie wyposażenia przyszłego domu narzeczonych, sprezentuj im oryginalne i uwielbiane przez naszych klientów pluszowe koce z kapturem. Wspólnie spędzane wieczory przed telewizorem nabiorą dzięki nim nowego uroku. Również koszulki i bluzy z nadrukami to świetny prezent dla narzeczonych. Dostępne w różnych kolorach, w wersji damskiej i męskiej, wyróżniają się zabawnymi napisami i wydrukami oraz wysoką jakością. Dzięki temu będą towarzyszyły obojgu narzeczonym co najmniej tak długo, aż zechcą wymienić je na koszulki lub bluzy dla małżeństwa.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: