CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Prezenty dla wujka 4 products.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Prezenty dla wujka

Jeśli myśląc o tym, że masz wybrać prezent dla wujka, czujesz pustkę w głowie, zwróć się po pomoc do kogoś kompetentnego — czyli do nas. Przygotowaliśmy upominki na każdą ewentualność i dla każdej osoby, więc wesprzemy Cię również w tej sytuacji. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i bądź spokojny — wujek na pewno będzie zadowolony z prezentu.

Najlepsze prezenty dla wujka wiecznie młodego duchem

W niemal każdej rodzinie wujek jest osobą pełniącą dość ciekawą funkcję. Siostrzeńcy i siostrzenice mogą go nie widzieć tygodniami, albo nawet miesiącami, ale kiedy już przychodzi, wraz z nim pojawia się śmiech i świetna zabawa. Wujek zwykle niechętnie wciela się w rolę surowego wychowawcy, za to z ochotą zmienia się w nieco starszego towarzysza zabaw, fundatora wielkich porcji lodów i wspólnika we wszelkich możliwych wygłupach.  W towarzystwie dzieci zaczyna trochę przypominać bajkowego Piotrusia Pana. Dlatego prezent dla wujka na święta lub inną okazję powinien być zabawny i beztroski. Takie właśnie są nasze koszulki, czapki oraz wszelkie inne ubrania i akcesoria dedykowane wujkom, które mamy w swojej ofercie.

Jakie upominki znajdziesz w naszym sklepie?

To Ty znasz swoich krewnych najlepiej i spośród naszej oferty musisz wybrać upominek który najbardziej spodoba się wujkowi. Jeśli wiesz, że chętnie ubiera koszulki z oryginalnymi motywami i napisami, zdecyduj się na któryś z naszych T-shirtów z nadrukami. Ich treść nawiązuje do pozytywnych cech charakteru wujka, wspólnych zabaw i wygłupów. W połączeniu z ciekawą i zabawną grafiką tworzą bardzo ciekawy efekt. Oprócz koszulek, mamy w ofercie również bluzy, czapki, kubki i inne akcesoria. Czy będą wręczone jako prezent dla wujka na urodziny, imieniny, czy Mikołajki nie ma w gruncie rzeczy wielkiego znaczenia.  Każdy z nich ma swoje atuty, a łączą je wybrane przez nas oryginalne i przede wszystkim zabawne nadruki. Jeśli wujek często i chętnie pije kawę lub herbatę, zdecyduj się na jeden z naszych kubków. Są pojemne, zdobione trwałym i intensywnym w kolorze nadrukiem. Spodobają mu się także nasze czapki z daszkiem, przydatne w czasie długich wypraw z siostrzeńcami i siostrzenicami. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: