CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Poduszki dla taty 130 products.

Pokazano 1-15 z 130 pozycji

Poduszki dla taty

Tata — najsilniejszy i najmądrzejszy człowiek świata, który wszystko potrafi naprawić i zaradzić każdemu złu. Tak widzisz tatę kiedy jesteś dzieckiem. I choć z czasem rzeczywistość weryfikuje ten wyidealizowany obraz, to tata wciąż pozostaje jedną z najważniejszych osób w Twoim życiu. Rokrocznie, kiedy zbliża się Dzień Ojca, pojawia się kolejna okazja, żeby sprawić mu przyjemność. W tym roku skorzystaj z naszej propozycji i kup najprzytulniejszy i najmilszy prezent — poduszki dla taty. Co Ty na to?

Napisy dla każdego taty

Nadruki na poduszkach dla taty to zarówno wzruszające napisy trafiające wprost do jego serca, jak i pełne humoru żartobliwe teksty. Wybierając odpowiedni nadruk, najlepiej zastanów się jaki efekt chcesz wywołać — łzy wzruszenia, czy szczery wybuch śmiechu. Poduszka dla taty powinna odpowiadać również jego upodobaniom kolorystycznym i estetycznym. Oczywiście, wiadomo, że tata będzie się cieszył również wtedy, kiedy poduszka nie będzie idealnie odpowiadała jego wymogom estetycznym. Najważniejsze, że będzie od Ciebie i będzie zawierała słowa, z którymi się utożsamiasz.

Poduszka na Dzień Ojca — jaka powinna być?

Poduszka, którą chcesz podarować tacie, powinna być nie tylko ładna, ale również porządnie i starannie wykonana. Ważne są również materiały, użyte do jej uszycia. Poduszki, które oferujemy w naszym sklepie, są wykonane z wysokiej jakości tkanin i wypełnienia. Materiał, z którego są szyte poduszki, jest wytrzymały a równocześnie gładki i przyjemny w dotyku. Każda poduszka na Dzień Taty charakteryzuje się starannym wykończeniem za pomocą solidnych szwów. Nadruki, to nasz powód do dumy, bo przy ich powstawaniu używamy wysoko cenionych technik drukarskich. Dzięki nim nadruki mają żywe, intensywne barwy, ich detale są wyraziste, a całość jest trwała i odporna na ścieranie. Ponadto wszystkie grafiki na poduszkach dla taty są nadrukowywane w Polsce, dzięki czemu mamy stały wgląd w ten etap produkcji i możemy regularnie kontrolować jakość nadruków. Poduszki dla taty to prezent, który spodoba się tacie nie tylko dlatego, że pochodzi od Ciebie — to oczywiste — ale również ze względu na jego wysoką jakość i trwałość.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: