SKORZYSTAJ Z RABATU -20ZŁ OD 200ZŁ I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 249 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Prezenty dla kierowcy 6 products.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Prezenty dla kierowcy

Prezent dla kierowcy tira to świetny sposób, żeby okazać, że szanujesz i cenisz jego pracę, a przede wszystkim jego samego. Praca zawodowego kierowcy tirów to nie bułka z masłem. To wiele godzin spędzonych za kółkiem, podczas których należy zachować pełne skupienie. Chwila nieuwagi może kosztować własne i cudze bezpieczeństwo. Ta praca, wiąże się również z długimi pobytami poza domem, którym towarzyszy tęsknota za bliskimi. Jeśli zastanawiasz się,  jaki prezent dla kierowcy zawodowego powinieneś wybrać, zobacz, jakie mamy dla Ciebie propozycje.

Jaki gadżet dla kierowcy tira możesz u nas kupić?

Propozycji na prezent dla osób jeżdżących zawodowo tirem, ale też innymi pojazdami mamy całkiem sporo. Zależało nam na tym, żeby osoby te poczuły się docenione, bo ich praca jest często traktowana w sposób niepoważny. Mało kto zdaje sobie sprawę, że zawód kierowcy to ciężka praca, wymagająca wielu poświęceń. Prezenty dla kierowcy to koszulki, bluzy, czapki, kubki i inne gadżety. Wybraliśmy takie produkty, które mogą być używane na co dzień, także w trasie. Prezent otrzymany od bliskich osób może trochę osłodzić trudy długiego wyjazdu. 

Prezent dla kierowcy ciężarówki z naszymi nadrukami

U nas znajdziesz ubrania i gadżety dla kierowcy, które wywołają jego uśmiech i trafią wprost do serca. To napisy i nadruki mówiące o tym, że powinien być z siebie dumny i że jego bliscy są z niego dumni już od dawna. To również zabawne hasła, których celem jest przede wszystkim rozśmieszenie obdarowanego i poprawienie mu nastroju. Każdy nasz prezent dla kierowcy to oryginalna propozycja upominku, który dobierasz według własnego uznania. Na pewno bardzo praktyczny i przydatny na długich trasach prezent dla tirowca to wygodna, dobrej jakości koszulka. Z kolei ciepła bluza będzie przydatna podczas chłodniejszych dni. Podczas wyjazdów może towarzyszyć kierowcy również kubek i inne drobniejsze akcesoria. Ważne, że prezent dla kierowcy tira będzie przypominał o bliskich osobach, dobrych znajomych i ich życzliwości.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: