CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Eko Torby dla szefowej 2 products.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Torby dla szefowej

Torba dla szefowej to jedna z propozycji niezobowiązujących i równocześnie miłych upominków, które można wręczyć przełożonej. Dostępna w różnych wzorach i kolorach, jest ładna, praktyczna i przydatna podczas codziennych zakupów. Jeśli poszukujesz prezentu z okazji urodzin lub imienin szefowej, torba na pewno dobrze spełni tę rolę.

Dowcipne napisy w granicach dobrego smaku

Wśród nadruków na torbach dla szefowej znajdziesz śmieszne napisy dotyczące sprawowanej przez nią funkcji. Choć humorystyczne, są przy tym wyważone, nieprzekraczające granic dobrego smaku. Napisy utrzymane są w różnym stylu, niektóre są bardziej, a inne mniej ozdobne. Wybierz styl, który najlepiej odpowiada gustowi Twojej przełożonej. Masz również możliwość wyboru kolorystyki torby, bo posiadamy w ofercie kilka różnych opcji. 

Naturalne, przyjazne dla środowiska

Torby dla szefowej są uszyte z naturalnego materiału, tj. bawełny. Dzięki temu są w pełni biodegradowalne i przyjazne dla środowiska. Jeśli Twoja szefowa jest wielbicielką ekologicznego stylu życia, taka eko torba na pewno przypadnie jej do gustu. Bawełna wykorzystywana do szycia ma dość wysoką gramaturę, dzięki której torby znoszą obciążenie nawet dość sporymi zakupami. Nadruki mają żywe kolory i nie ścierają się w trakcie użytkowania. Torby są wielokrotnego użytku i można je prać bez obaw o ich trwałość. Przez długi czas zachowają pierwotny wygląd.

Każdy człowiek zasługuje na sympatię i życzliwość

Szefowa, jak każdy inny człowiek, chce czuć się doceniana, szanowana i lubiana. Stanowisko kierownicze zawsze jest obciążone ryzykiem tego, że część podwładnych będzie nastawiona do osoby, która je obejmuje co najmniej nieufnie. Nie jest to sytuacja komfortowa dla sprawującej funkcję szefa osoby. Dlatego warto być życzliwym nie tylko dla koleżanek i kolegów zajmujących równorzędne stanowiska, ale i dla kierownictwa. Szefowa również, jak wszyscy, potrzebuje odrobiny życzliwości. Torba dla szefowej wręczona przy jakiejkolwiek okazji będącej pretekstem do dawania prezentów, pomoże przełamać lody we wzajemnych relacjach.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: