SKORZYSTAJ Z RABATU -20ZŁ OD 200ZŁ I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 249 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Prezenty dla szefa i szefowej 24 products.

Pokazano 1-15 z 24 pozycji

Prezenty dla szefa i szefowej

W wielu firmach dawanie sobie nawzajem prezentów z okazji urodzin, Mikołajek, czy innych wydarzeń jest ogólnie przyjęte. Jeśli dotyczy to również Twojego miejsca pracy, na pewno wcześniej, czy później będziesz musiał poszukać prezentu również dla szefa lub szefowej. Zastanawiasz się jaki prezent dla szefa będzie najodpowiedniejszy? Masz pustkę w głowie? Zdaj się więc na nasze propozycje — my pomożemy Ci w kłopocie!

Prezent dla kierownika — wybieraj do woli w bogatej ofercie!

Chciałbyś podarować szefowi koszulkę? A może sądzisz, że lepszym pomysłem będzie kubek lub poduszka? Prezent dla dyrektora nie musi być poważny, ale nie może przekraczać granicy dobrego smaku. Stworzyliśmy więc zestaw napisów i nadruków, które są równocześnie zabawne i trzymające się niepisanych zasad relacji między szefem a podwładnym.

Oryginalne prezenty dla szefa i szefowej

Jeśli szefuje Ci kobieta, z pewnością będzie jej przyjemniej otrzymać prezent dla szefowej, tzn. dedykowany kobiecie, a nie mężczyźnie. Wybierz więc gadżet lub część garderoby z napisem i fasonem w wersji damskiej. Prezenty dla szefowej to również ekologiczne, poręczne i praktyczne torby. Na pewno będą jej towarzyszyły podczas wielu wypraw na zakupy. Kubek szefowej również może być prezentem od Ciebie i Twoich kolegów. Taki prezent na pewno na stałe zagości na jej biurku. Prezenty dla szefa są równie ciekawe. Znajdziesz wśród nich koszulki, bluzy, kubki, wszystkie zaprojektowane z najwyższą starannością i w doskonałej jakości.

Prezent dla szefa — z jakiej okazji?

Na pewno często kupuje się prezent dla szefa na urodziny. Inne okazje to rocznica pracy w firmie, symboliczne powitanie jednego z pracowników na stanowisku szefa, a także Mikołajki i Boże Narodzenie. Prezent dla prezesa powinien być dość skromny, chyba że chodzi o tak wyjątkowe wydarzenie, jak zakończenie kariery i odejście z pracy po kilkudziesięciu latach pracy. Wtedy kubek lub koszulka mogą być dodatkiem do głównego, bardziej okazałego podarunku. Prezent dla szefa jest mile widzianym, miłym gestem, dzięki któremu można okazać szefowi sympatię i uznanie.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: