CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Kubki dla mamy i taty 49 products.

Pokazano 1-15 z 49 pozycji

Kubki dla mamy i taty

W kalendarzu istnieją dwa dni, szczególnie uroczyście obchodzone przez wszystkie dzieci - te małe i te, które już dawno wkroczyły w dorosłość. Mowa o Dniu Matki i Dniu Ojca. W te dni wręczasz swoim rodzicom podarunki i dziękujesz im za wszystko, co od nich otrzymałeś - miłość i rodzinne ciepło. Jaki prezent dasz im w tym roku? Zdecyduj się na kubki dla mamy i taty, które dostaniesz w naszym sklepie.

Dzień Matki i Dzień Ojca to wydarzenia wyjątkowe dla rodziców i dzieci

Zestaw kubków dla rodziców to dobry sposób, aby podkreślić wyjątkowy charakter dni mamy i taty. Dowcipne i pełne ciepła napisy na pewno przypadną im do gustu. Za pośrednictwem napisów na kubkach możesz również podziękować rodzicom za lata opieki, troski i miłości. Kubki będą odpowiednim prezentem jeśli wciąż jesteś dzieckiem, a także wtedy kiedy jesteś już dorosły. Przecież nigdy nie przestaniesz być dzieckiem swoich rodziców. 

Estetyka  i dobra jakość powinny iść w parze

Kubki na dzień mamy i taty powinny być wyjątkowe - nie tylko ładne i ciekawe, ale również trwałe i bezpieczne dla zdrowia. Nasze kubki są produkowane z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Nadruki na kubkach powstają przy użyciu nowoczesnej technologii drukarskiej, są trwałe i odporne na uszkodzenia. Kolory nadruków są wyraziste i nasycone. Grafiki drukowane są na terenie Polski, dzięki czemu stale kontrolujemy jakość wydruku. 

Podziękuj za bycie ukochanymi rodzicami

Rodzicielstwo jest wyzwaniem, któremu nie każdy jest w stanie podołać. Wiąże się z ogromną odpowiedzialnością w różnych sferach. Sposób wychowania dziecka, ma przecież wpływ na całe jego dalsze życie. Podziękuj swoim rodzicom za trud, jaki włożyli w Twoje wychowanie, za to, że Twoje dzieciństwo było lub jest nadal szczęśliwe i za to, że dzięki nim jesteś właśnie taki, a nie inny. Podaruj rodzicom wyjątkowy prezent, w podziękowaniu za to, że codziennie są z Tobą, wspierając Cię, motywując i pomagając. Kubki dla mamy i taty to prezent odpowiedni na Dzień Matki i Dzień Ojca, lecz nada się również na podarunek z okazji innych wydarzeń i świąt.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: