CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Bluzy dla par 84 products.

Pokazano 1-15 z 84 pozycji

Bluzy dla par

Jesteście ze sobą długo lub dopiero od niedawna. Jednak staż związku nie jest istotny, jeśli panuje w nim prawdziwa miłość. Załóżcie bluzy dla par i pokażcie całemu światu, jak bardzo się kochacie. Sprawcie sobie wyjątkowy i romantyczny prezent na rocznicę związku. W naszych bluzach będziecie wyróżniać się z tłumu i przyciągać spojrzenia. W naszym sklepie znaleźć można takie produkty jak kubki dla chłopaka, body z napisem oraz kubki dla dziewczyny.

Sprawdź dostępne w naszym sklepie bluzy dla pary

Nie wstydzicie się głośno mówić o Waszej miłości. Śmiało mówicie otoczeniu o tym jak wyjątkowy jest Wasz związek. Jeśli tak jest, z pewnością spodobają się Wam nasze bluzy stworzone z myślą o parach takich jak Wy. Nadruki na naszych bluzach to nietuzinkowe teksty i pomysły graficzne. Czasem jedno słowo wystarczy, aby oddać charakter łączącego Was związku. Bluzy najczęściej nie są identyczne, lecz stanowią zestaw, którego motywy uzupełniają się wzajemnie. Wśród nich na pewno znajdziecie takie, które spodobają się Wam obojgu. W naszej ofercie znajdziesz również kubek dla wędkarza, kubek dla pary oraz kubek dla meza.

Bluza dla par - z czego jest uszyta i dlaczego jest tak wyjątkowa

Żywe kolory, elastyczność i wytrzymałość naszych nadruków, to zasługa wyjątkowej technologii drukarskiej DTG. Dzięki niej udało nam się osiągnąć wysoką jakość i trwałość motywów. Nasze bluzy szyte są z dobrej jakości tkaniny, będącej mieszanką bawełny i poliestru. Bawełna sprawia, że ubrania oddychają, poliester zapewnia elastyczność i wygodę użytkowania. Cała tkanina jest wytrzymała, dość gruba, a przy tym delikatna dla skóry. Zapewniamy Wam możliwość wyboru kolorystyki bluz, a z dobraniem odpowiedniego rozmiaru również nie będziecie mieli problemów. Możecie również wybrać bluzy dla par z kapturem, jeśli jesteście miłośnikami takiego fasonu.

Bluza dla pary w sklepie Thekoszulki

Prezenty wynikające z miłości, to jedne z drobnych elementów związku, które składają się na jego siłę i trwałość. Pamięć o drugiej osobie, starania o romantyczny gest i czułość, są tym bardziej cenne, że tak trudne do wygospodarowania w zagonionej codzienności. Sprawcie sobie przyjemność, kupując wspólnie bluzy dla par lub kup ją swemu partnerowi na szczególną okazję, taką jak rocznica ślubu. Bluza z nadrukiem oraz poduszka z napisem to kolejne produkty, które znaleźć można w naszym sklepie. Oprócz tego dostać tam można także bluzy swiateczne oraz patriotyczne bluzy.

bluzy dla par

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: