SKORZYSTAJ Z RABATU -20ZŁ OD 200ZŁ I DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 249 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Poduszki dla mamy 150 products.

Pokazano 1-15 z 150 pozycji

Poduszki dla mamy

Mama jest osobą wyjątkową, a jej obecność w życiu jest dla Ciebie ważna, nawet gdy sam jesteś już dorosły. Kiedy zbliża się Dzień Matki, zaczynasz gorączkowo zastanawiać się, jaki prezent sprawić jej w tym roku? Jeśli jeszcze nie miałeś takiego podarunku w swoim repertuarze, zdecyduj się na poduszki dla mamy. 

O czym mówią napisy na poduszkach

Nadruki na poduszkach dla mamy odwołują się do uniwersalnych uczuć dziecka w stosunku do mamy. Mówią o poczuciu bezpieczeństwa i trosce, cieple i miłości. Napisy te są podziękowaniami za wspaniałe dzieciństwo i lata pełnej bliskości relacji. Poduszki na Dzień Mamy są wzruszające i pełne miłych słów. Również pod względem graficznym budzą jedynie pozytywne uczucia. 

Dla mamy odpowiedni jest tylko prezent dobrej jakości

Na pewno chcesz, żeby prezent, który dasz mamie, był nie tylko ładny, ale i porządny. My zapewniamy, że zakupy u nas to najlepszej jakości poduszka. Dzień Matki jest okazją do świętowania, a nie dawania tandetnych prezentów. Grafiki na poduszkach są nadrukowywane w Polsce, pod czujnym okiem kontrolerów jakości. Nadruki są trwałe, o wyrazistych, intensywnych barwach. Nie ścierają się w trakcie użytkowania. Są przy tym w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka. Podobnie jest z materiałem i wypełnieniem poduszek. Poduszka dla mamy ma wypełnienie syntetyczne, odpowiednie dla alergików i łatwe do utrzymania w czystości. Materiał jest delikatny, gładki i przyjemny w dotyku.

Poduszki na Dzień Matki

Mama to ciepło i bezpieczna przystań. Kiedy byłeś mały, to ona była dla Ciebie całym światem. Kiedy dorastałeś towarzyszyła Ci kiedy jej potrzebowałeś i pozwalała na samodzielność, gdy byłeś na nią gotowy. W ogromnej mierze to właśnie ona ukształtowała Cię na człowieka, którym teraz jesteś. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją wędrówkę ku dorosłości, czy już sam jesteś rodzicem, zawsze pamiętaj o swojej mamie. Ona zawsze będzie Cię kochała i zawsze będziesz mógł na nią liczyć. Telefony, rozmowy, wspólne spacery, drobne upominki - to wszystko dowody pamięci i uczucia. Nasze poduszki dla mamy to jedne z tych prezentów, które potrafią na lata rozgościć się w domu, wciąż przypominając o ukochanych dzieciach.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: