CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW!
DO KAŻDEJ BLUZY DOSYŁAMY 3 LOSOWE KOSZULKI ZA DARMO!
BLUZY PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE DLATEGO GRATISOWE KOSZULKI WYSYŁANE SĄ OSOBNĄ PACZKĄ Z NASZEGO MAGAZYNU
DODATKOWO SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATÓW INPOST OD 299 ZŁ

WYBRANE DLA CIEBIE

Prezenty dla pielęgniarki 7 products.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Torby dla pielęgniarki

Praca pielęgniarki należy do najtrudniejszych zawodów na świecie. Wymaga poświęcenia, wiedzy i sporej dawki empatii. Osoby wykonujące tę pracę zasługują na najwyższe uznanie i szacunek. Jeśli chcesz podziękować pielęgniarce za opiekę i pomoc, możesz jej dać niezobowiązujący prezent. Skorzystaj z naszej propozycji, którą jest ekologiczna i modna torba dla pielęgniarki, ozdobiona oryginalnymi nadrukami.

Wykorzystaj naszą propozycję jako prezent na różne okazje

Torby dla pielęgniarek mogą być wykorzystane jako upominek z okazji różnych wydarzeń. Sprawdzą się jako forma podziękowania za profesjonalną opiekę, bo są niedrogie, a przy tym naprawdę estetyczne i porządne. Dlaczego tak ważne jest, żeby upominek był niezbyt drogi? Pamiętaj, że kosztowne prezenty mogą postawić pielęgniarkę w bardzo złym świetle w oczach kierownictwa ośrodka zdrowia. Podziękowanie powinno mieć charakter przede wszystkim symboliczny, nie musisz wydawać na prezent bajońskich kwot. Torby dla pielęgniarki to również dobre prezenty dla świeżo upieczonych absolwentek studiów pielęgniarskich, które możesz wręczyć, gratulując ukończenia nauki. Nadadzą się również jako upominki z okazji okrągłej rocznicy pracy w zawodzie. Możesz też podarować torbę znajomej pielęgniarce z okazji urodzin, imienin, Mikołajek i innych okoliczności.

Wiele nadruków, wiele możliwości

Nadruki na torbach dla pielęgniarek mają różny charakter. Niektóre są prostymi podziękowaniami, wyrażonymi za pomocą zwięzłych, eleganckich napisów. W innych projektach postawiliśmy przede wszystkim na humor, odnoszący się do zabawnych aspektów zawodu pielęgniarki. Napisy są zwykle łączone z oryginalnymi, przyciągającymi spojrzenia grafikami. Wszystkie torby mają nadruki wysokiej jakości, o żywych i trwałych kolorach. Każda torba dla pielęgniarki jest uszyta ze 100% bawełny o wysokiej gramaturze. Są ekologiczne, wytrzymałe, odporne na pranie. Solidne wykonanie gwarantuje, że zniosą niejedne zakupy i niejeden dyżur, mieszcząc niezbędne do pracy akcesoria.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: